Repa, Dünya Markası Teknik Tekstilcileri Temsil Ediyor

Repa, tekstil ile birlikte yurt içi ve dışında mobilya ve ev dekorasyonu konularında, yurt içinde emlak sektöründe, yurt dışı dil eğitimi alanlarında ayrıca Avrupa’ya yapı malzemesi ve çimento ihracatı konularında  faaliyet gösteriyor.

Repa, teknik, endüstriyel ve günlük kullanım tekstilleri ve bunlar ile bağlantılı ürünler konusunda uzmanlaşmış bir şirket. 10 yılı aşkın bir uluslararası ticaret deneyimi ile tedarik zincirinin tüm etaplarında güvenilir, doğru ve güncel bilgi birikimlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm desteği sağlıyor.

Temsilciliğini yaptıkları markaların ürünleri

-Spunbond Nonwoven ve Elyaf üretim hatları

-PET geri dönüşüm hatları

– Fenolik ve polyester reçine

-Paslanmaz çelik Filtre ve ekipmanları

-Elyaf

-Gümüş ve çelik iplik

-Karbon iplik

-Aramid dikiş iplikleri

-Kimyasal Hammaddeler

Repa, dünya standartlarında nonwoven teknolojisi ve üretim hattı mühendislik firması SC&T’nin de temsilciliğini yapıyor

Tekstil endüstrisi için bileşenler üreten ve tedarik eden bir mühendislik firması olan SC&T’nin kökleri 50 yıldan fazla bir geçmişe dayanır.

Bu yıllar boyunca SC&T’nin büyümesi ve odak noktası müşterilerine nonwoven ve elyaf üretim teknolojilerinin ihtiyaçlarına dünya standartlarında, esnek ve uygun maliyetli çözümler sunan mevcut durumuna erişebilmek için geliştirildi.

SC&T’nin müşterilerine adanmışlığı hatların kuruluşu ve başlatılması ile bitmiyor. Teknolojik destek, yedek parça ve mükemmel müşteri hizmetleri ile satış sonrası destek birimleriyle hizmet veriyor.