Groz-Beckert Keçe ve Taraklama Uzmanları IDEA Miami’ye Katıldı

Groz-Beckert, 26 – 28 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen olan IDEA Fuarı’nda Keçe ve Taraklama ürünlerini sundu.

Miami Beach Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda 550’den fazla katılımcı, 70 ülkeden ziyaretçi ve şirket bir araya geldi. Groz-Beckert’ın keçe ürün bölümü, spunlace endüstrisi için inovatif HyTec® P jet şeridini sundu. Uzmanlar ayrıca, bu şeridin tüm mekanik özelliklere sahip çizilme dayanımı, önemli ölçüde daha yüksek sertliği sayesinde sağlanan bükülme direnci ve servis ömrünü gösterdi. Akrilik sergi, yeni HyTec® P jet şeridinin üç farklı versiyonunu sergiledi.

Groz-Beckert ayrıca EcoStar® ve Gebecon® Keçe İğnesi gibi özel iğne çözümlerine de odaklandı. EcoStar® keçe iğnesinin özel çalışma parçası profili, tüm uygulamalarda ürün yüzey kalitesi için en yüksek talepleri karşılıyor. Standart keçe iğnesiyle karşılaştırıldığında EcoStar® keçe iğnesi, iğneleme işleminde yüzde 7’ye kadar enerji tasarrufu sağlıyor.

Gebecon® keçe iğnesi ile kullanıcılar aynı zamanda son ürünün yüzey kalitesinden de faydalanıyorlar. İğnenin patentli çalışma parçası tasarımı optimum eğilme direnci sağlıyor ve iyileştirilmiş iğneleme parametreleriyle sonuçlanıyor.

Büyütülmüş ölçü modelleri, Gebecon® ve EcoStar® keçe iğnelerinin özel geometrilerini ve şekillerini en ince ayrıntısına kadar temsil ediyor.

Groz-Beckert standında özel olarak, laboratuvar ölçekli iğneleme makinesinde canlı bir gösteri gerçekleşti. Bu gösteride, Gebecon® keçe iğnesinin, standart bir konik keçe iğnesi ile delme kuvveti ölçüm cihazı aracılığıyla karşılaştırılarak GEBECON®‘nin sağladığı avantajlar vurgulandı.

Taraklama ürün alanı da aynı zamanda ürün ve hizmet yelpazesiyle IDEA’da temsil edildi. Groz-Beckert standında, Taraklama ürün alanı, nonwoven endüstrisi için geniş kapsamlı hizmet yelpazesini sundu ve ziyaretçiler Taraklama uzmanlarıyla karşılıklı görüşmeler gerçekleştirebildiler.