Karl Mayer Makineleri ve Webshop’u ile JEC World’e Katıldı

Karl Mayer Technische Textilien, 12-14 Mart 2019 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen JEC World Fuarı’nda 5. Salondaki Q 58 numaralı standında, kompozit endüstrisinin güçlü bir ortağı olarak yerini aldı.

Karl Mayer Technische Textilien GmbH, kompozit sektörde önemli oyunculardan biri, bu nedenle alanında önde gelen fuarlardan biri olan JEC World’e katılmak, firma için adeta bir zorunluluk haline geliyor. Karl Mayer Technische Textilien, Paris Nord Villepinte Sergi Merkezi’ndeki standında yüksek kaliteli takviye tekstilleri üretmek için yenilikçi çözümlerini sergiledi. Karl Mayer Technische Textilien’in sergilediği ürünler arasında; maksimum +20 ile -20 derece açılara sahip çok katmanlı; çok eksenli yapılar üretmek için esnek ve çok yönlü bir makine olan COP MAX’ın yanı sıra özellikle karbon elyaflarının işlenmesi için tercih edilen bir makine olan COP MAX 5 var.

Karl Mayer Technische Textilien ayrıca, elyaf bantların yayılması için UD 700 yayma/açılma ünitesini sergiledi. Misafirler, video sunumları, yazılı basın ve Karl Mayer uzmanlarıyla yapılan görüşmeler sırasında ileri teknoloji makineler hakkında bilgi topladılar ve ayrıca teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edindiler. Ayrıca ziyaretçiler, sürekli elyaf takviyeli termoplastik bantların üretimi ile ilgili Karl Mayer’in en son gelişme eğilimleri hakkında bilgi alma fırsatına sahip oldular.

Serginin bir diğer odak noktası ise Karl Mayer Webshop Yedek Parça servisi oldu. Teknik tekstil sektöründen gelen müşteriler, Karl Mayer’in iyi denenmiş aracını kullanarak sipariş vermenin ne kadar kolay olduğunu deneme şansına sahip oldular.