Trützschler, Akıllı ve Sürdürülebilir Çözümlerini ITM 2022’de Sergileyecek

Trützschler Group’un yenilikçi çözümleri, 14-18 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek ITM 2022 fuarında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Firma yetkilileri, tüm iş alanları dâhil olmak üzere tekstil endüstrisi için son teknoloji eğirme, tarak şeritleri, nonwoven kumaşlar ve sentetik elyaflar ile ilgili sürdürülebilir teknolojilerini Salon 3’teki 308 A numaralı standında tanıtacak.

Trützschler, akıllı ve sürdürülebilir çözümler vizyonuyla hareket eden firmalar arasında yer alıyor. ITM 2022 fuarının ziyaretçileri, bu vizyonu teknoloji ile nasıl hayata geçirdiğini tam olarak deneyimleyecek. Standın eğirme hazırlığı ile ilgili olan bölümü, mükemmel süreç verimliliği ve iplik kalitesi sağlamak adına üretkenliği ve otomasyonu en üst düzeye çıkaran yeni ve kullanımı kolay penye makinesi TCO 21’i içeriyor. Ziyaretçiler, çeşitli grafiklere ve animasyonlara dayalı olarak, gelişmiş hava teknolojisini kullanan ve daha yüksek enerji verimliliği ile iplik üretim tesislerine katkıda bulunan ön temizleyici CL-X’in ve akıllı tarak makinesi TC 19i’nin en son sürümünü tecrübe edebilecek. Ziyaretçiler ayrıca stantta geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış tarak şeritlerini görme ve dokunma şansına sahip olacak. Daha sonra özel olarak tasarlanmış geri dönüşüm tarakları TC 19i for Recycling hakkında Trützschler uzmanlarıyla görüşebilecek. Bu ünite, müşterilere, kendi kendine sürekli optimizasyon yoluyla yırtık atıklardan ikincil elyafları tararken mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etme gücü veriyor

Stanttaki modeller ve numuneler, geri dönüşüm uygulamalarına yönelik çözümler de dâhil olmak üzere, tarak şeritleri için benzersiz tel yelpazemizi de sergileyecek. Trützschler Man-Made Fibers, Dökme Sürekli Filament (BCF) halı ipliği üretimi için OPTIMA platformunun tüm varyasyonları hakkında haberler sunacak.  BCF’nin talep ettiği düşük dpf, yüksek numaralı veya üç renkli iplikler gibi standart kalite özellikleri OPTIMA platformu tarafından en yüksek üretkenlik ve iplik kalitesi ile sunulacak.

Ayrıca firmanın standını ziyaret edenler; verimli pamuklu nonwoven kumaş hatlarına ve ayrıca kalitesi herkesçe bilinen tarak/hamur teknolojisine özel olarak odaklanarak, nonwoven kumaşlara yönelik teknolojileri hakkında etkileşimli bilgileri paylaşan dokunmatik ekranda gösterilecek filmleri izleyebilecek. Her iki konsept de, viskon ve liyosel gibi kağıt hamuru ve yeniden üretilmiş selüloz lifleri gibi yenilenebilir kaynaklardan çevre dostu mendillerin üretilmesine imkan tanıyacak. Ayrıca Trützschler Nonwovens, müşterilerinin ürünlerinin kalitesinin yanı sıra hat performanslarını da takip etmelerini sağlayan yeni dijital çözümü T-ONE’ı tanıtacak.

Ön temizleyici CL-X, gelişmiş hava teknolojisi sayesinde enerji verimi daha yüksek bir iplik üretim tesisine katkıda bulunuyor.

 

Türkiye’deki güçlü pazar için çözümler ve hizmetler

Trützschler firması, Türkiye’yi dünyadaki en büyük pazarlarından biri olarak görüyor. Yenilikçi tekstil makine çözümlerine yönelik talep çok güçlü ve bu sürekli artıyor. Bu eğilim, maliyetleri düşürürken enerji tasarrufu ve kaynak verimliliğini artırma yönündeki sürekli talepten kaynaklanıyor.

Yerel servis ekibi, makinelerin yaşam döngüsünün her aşamasında müşterileri desteklemeye kendini adadı ve ünitelerin olağanüstü performansını her daim sunmak için yerel ortaklarla yakın iş birliği yapıyor.

Daha üst düzey verimlilik ve kalite için Trützschler çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve projeleri satış ve servis ekibiyle görüşmek isteyenler, firmanın ITM 2022’deki standını ziyaret edebilir.