TEKNİK TEKSTİL VE NONWOVEN SEKTÖRÜNÜN GÜVENİLİR HABER KAYNAĞI

Nonwoven ve tekniktekstiller sektörü, hayatın her alanında kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürün çeşitliliği ve bunların üretimine yönelik özel teknolojileriyle geleceğin pazarı olarak gelişimini hızla sürdürüyor. Sektöründe sağlam bir yere sahip olan nonwoven ve teknik tekstillerin son teknolojik gelişmeleri Uluslararası Nonwoven Teknik Tekstil Teknoloji Dergisi’nde okuyucularıyla buluşuyor.

Türkiye’de konusunda ilk ve tek olan dergi, her sayısında ayrı bir üretim yöntemini ve teknolojilerini mercek altına alıyor. Nonwoven sektöründeki Ar-Ge ve teknolojik yeniliklerle sürekli gelişim gösteren her ürün ve üretim teknolojileri Uluslararası Nonwoven Teknik Tekstil Teknoloji Dergisi’nde bulunuyor.

Derginin içerisinde yer alan akademik ve bilimsel veriler ile yatırımlar kendi yatırımlarınıza yön vermenize yardımcı oluyor. Ayrıca sektör yetkilileriyle yapılan röportajlar, akademisyenler tarafından hazırlanan makaleler, geliştirilen teknolojiler ve kullanım alanları hakkındaki analizler ile nonwoven ve teknik tekstiller sektörü yakından incelenebiliyor.