Lenzing’den Veocel İçin E-Markalama

Lenzing E-Markalama Hizmeti, VEOCEL™ markasının genişleyen iş ortakları ağına, sürdürülebilir, yüksek kaliteli ve etik yollarla elde edilen malzemelerin kullanıldığını göstererek; ürünlerin değerini artırmayı hedefleyen bir platform sunuyor.

VEOCEL™ sertifikasyon sürecini kolaylaştırmak üzere yeniden tasarlanan Lenzing E-Markalama Hizmeti; hijyen, güzellik ve ev bakım ürünlerinin üreticileri, perakendecileri ve marka sahiplerinin, VEOCEL™ markalı elyafları kullandıklarını sertifikalamalarına olanak sağlıyor. Aynı zamanda birlikte yapılabilecek marka işbirliği kampanyaları ile de tüm VEOCEL™ marka ortaklarının ürünlerinin kalitelerini arttırmalarını hedefliyor.

Lenzing E-Markalama Hizmeti, VEOCEL™ markasının konumunu güçlendirecek

 Tekstil sektöründe ilk olarak 2018 yılında E-Markalama Hizmeti’ne başlayan Lenzing, bu uygulama ile iş akışını dijitalleştirerek verimliliği arttırmaya destek oldu. İşletmelerde kağıt kullanımını ortadan kaldıran platform ile kayıt, başvuru ve onay süreçlerini birleştirerek tek bir araç üzerinden planlama ve uygulama fırsatı sağladı. Sistemin iş akışlarına getirdiği başarı ve alınan olumlu geri bildirimlerle birlikte VEOCEL™ markası ile de iş akışını dijitalleştirerek sektörde bir öncülüğe daha imza attı.

VEOCEL ™ marka ortakları için dijital bir merkez olan bu platform, yeni lisans başvurusunda bulunma, başvuru durumunu izleme ve mevcut lisansları yönetme imkânı sunuyor. En güncel markalama kılavuzlarını gösteren bu platform, VEOCEL™ sertifikalı ürünler için ayrıca bir destek portalı görevi de görüyor.

Lenzing AG Global Nonwoven Grubu Başkan Yardımcısı Jürgen Eizinger, “Sektör lideri Lenzing E-Markalama Hizmetimizi, VEOCEL™ markasının müşterilerine ve iş ortaklarına da sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bu açılım, bir yandan Lenzing’in nonwoven uygulamalarda sürdürülebilirlik taahhüdünü ve kararlılığını sergilerken; diğer yandan endüstrinin dijitalleşmesini hızlandırarak şeffaflığı artıracak yeni standartları belirleyecek” dedi.

Eizinger, “VEOCEL™ markası, hijyen ve kişisel bakım markaları ile çevreye karşı sorumluluklarını artırma konusunda bilinçli tüketiciler için hızla sektörde lider bir referans haline geliyor. İş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tüketicilere, tedarik zincirinde güvenilir bir şeffaflık sunmayı amaçlayan yeni E-Markalama Hizmeti, VEOCEL™ sertifikalandırma kriterlerimizi gerçek anlamda tamamlayacak.” diye sözlerine devam etti.