Biocrystal® Teknolojisiyle Güçlendirilen Yeni Lateks Katman, Stresi Azaltıyor

Biocrystal tarafından güçlendirilen 3 milimetre (mm) lateks katman piyasaya sürüldü.  Bu yeni lateks katman, bir adım önde olmak ve ürünlerine dünya çapında tanınan çözümleri uygulamak isteyen yatak ve diğer tüm üreticiler için tasarlandı.

Lateks katmanın genişliği 157 santimetre, kalınlığı 3 mm ve ağırlığı metrekare başına 680 gramdır. Katman; vizkon, lateks ve temel Biocrystal tozu gibi birkaç ana malzeme ve bileşenden oluşuyor. Özenle tasarlanmış teknik özellikler, mevcut ve yeni üreticiler için benzersiz fırsatlar sunuyor ve müşterilerin Biocrystal avantajlarından tamamen yeni yollarla yararlanmalarına olanak tanıyor.

Kristal netliğinde vizyon ve sayısız uygulama olanağı

Yıllar boyunca, tekstillerdeki kristallerin insan organizmasını tartışmasız bir şekilde etkileme oranı ve kesin miktarı doğrulamak için kapsamlı araştırma ve testler yapıldı. Lateks tabakası, daha küçük bir ürün yüzeyinde daha önemli miktarda kristale sahip olması bakımından özeldir. Bu da onu; araba koltukları, ofis koltukları, göz maskeleri, tabanlıklar, havacılık endüstrisinde kullanılan diğer malzemelere uygulanmaya uygun hale getiriyor.

BC Tech şirketinin Genel Müdürü Zlatko Karajić, “Nihai lateks katman, insanlara zaten yoğun bir günlük programda ek çaba gerektirmeyen bir anti-stres deneyimi sağlamak gibi belirli bir amaç göz önünde bulundurularak oluşturuldu. Klinik olarak kanıtlanmış formülün, herhangi bir yan etki veya kontrendikasyon olmaksızın kullanıcılar üzerinde rahatlatıcı ve anti-stres etkisi olduğu onaylandı. Ayrıca Biocrystal ile güçlendirilmiş ürünler kullanılarak uykusuz gecelerin üstesinden gelinebilir ve hayatın her alanında en üst düzeyde performans elde edilebilir. ” dedi.

Üreticiler için uygun maliyetli, müşteriler için uygun fiyatlı

Doğal kaynakları teknoloji harikalarıyla birleştirmenin birçok faydası var. Biocyrstal esas olarak; yataklar, yastıklar ve yatak pedleri gibi yatak ürünlerine, diğer katmanlarla birlikte yerleştirilmiş iç dikilmiş katmanlar olarak uygulanıyor. Toz formunda olan Biocyrstal, genellikle köpüklere ve birçok günlük kullanım ürününe dâhil ediliyor ve yüksek öneme sahip bir katma değer oluşturuyor.

Bu yenilikçi teknolojiyi basit, uygun maliyetli ve uygulaması kolay hale getirmek için sürekli çaba sarf edildi. Örneğin, BC Tech, yoga matları ve göz maskeleri gibi güzellik ürünleri üreticileriyle başarılı bir şekilde ortaklık kurdu. Bunun yanı sıra Biocrystal tüm canlılar için faydalı olduğundan bazı işbirlikleri hayvanların yararına ürünler tasarlamaya yol açtı. Zamanla bu nihai teknoloji, konforun ötesine geçen ve çok sayıda kullanıcı için stres giderici bir deneyim sağlayan olmazsa olmaz bir bileşen haline geldi.

Zorlu zamanlar yenilikçi yansımaları gerektirir

BC Tech’in CEO’su ve kurucusu Vesna Pavletić, “Yatak ve tekstil endüstrileri birincil pazar dallarımız olsa da, diğer bazı yaratıcı girişimcilerle fikir alışverişinde bulunmak bizi yeni öngörülere götürdü. Ayrıca, bir dizi yeni zorluğa neden olan devam eden küresel Covid-19 pandemisi, bizi sürekli artan stres giderme ihtiyacına yeterince cevap verecek çözümler aramaya teşvik etti.” diye konuştu.

Bilimsel olarak sertifikalı ve %100 doğal çözüm

Bu nihai teknolojinin özü, özenle seçilmiş, öğütülmüş ve toz şeklinde karıştırılmış, yaş, cinsiyet, sağlık ve fiziksel durum ne olursa olsun güçlü bir stres önleyici etki sağladığı kanıtlanmış doğal kristallerin optimal bir kombinasyonudur. Avrupa enstitülerinde yapılan araştırmalar, Biocrystal’in kalp atım hızı, nefes alma ve kas gerginliği gibi birçok fizyolojik parametreyi olumlu yönde etkilediğini, böylece dinlenirken veya uyurken beden ve zihnin derin bir dinlenme halini sağladığını doğruladı.

Son on yılda, Biocrystal yenilikçileri, sürekli ilerlemeyi teyit eden ve müşterilere tamamen doğal çözümler sunma çabalarını daha da teşvik eden bazı prestijli ödüller aldı. Marka elçileri, dünya çapında memnun müşterilerden gelen sayısız olumlu tavsiye ile bunu en iyi şekilde doğruladı. Biocrystal, modern çağın en önemli zorluklarından biri olan stresten kurtulma için verimli çözümler sunma konusunda tutarlılığını koruyor ve böylece mevcut ve gelecekteki tüm başarıları haklı çıkarıyor.