Andritz Yeni Stratapresstm SX Tek Dikişli Baskı Keçe Teknolojisini Piyasaya Sundu

Uluslararası teknoloji grubu Andritz, patentli, tek dikiş teknolojisiyle entegre yeni nesil “StrataPress ™ SX” i piyasaya sürdü.

StrataPress SX, karton / ambalajlama, grafik ve kağıt hamuru makinelerinde en talepkâr pozisyonlar için özel olarak tasarlandı. Patentli, entegre dikişi, hızlı ve güvenli kurulum sağlarken güç ve dayanıklılık sunuyor.

En yüksek levha kalitesini, daha hızlı makine hızını, düşük enerji tüketimini ve daha uzun ömür potansiyeline sahip olan makine, oyun değiştiren bir malzeme kombinasyonu, temel kumaş yapıları ve eşsiz keçe konseptleri ile özel olarak tasarlandı.

Andritz Fabrics and Rolls Genel Müdür Yardımcısı ve Başkan Yardımcısı Bill Butterfield, “StrataPress SX ile müşteriler, endüstride ilk kez daha önce sadece birinci sınıf sonsuz baskı keçelerinden elde edilebilecek üstün makine performansı ile birlikte dikiş keçelerinin rahatlığının ve güvenliğinin tadını çıkarabilecekler. StrataPress SX, benzersiz sıkıştırılabilirliği ve nip nemlendirme özellikleriyle, en zorlu baskı nip uygulamalarında ve düşük işletme maliyetlerinde bile üstün kurutma performansı sağlar.” dedi.

STRATAPRESS SX- ÜÇ ÜRÜN SINIFI

StrataPress SX teknolojisi üç ayrı çözgü sistemi kullanılarak inşa edildiğinden, grafik, karton, ambalaj ve kağıt hamuru kalitelerinde makine performansını en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış tam bir ürün spesifikasyonuna sahiptir.

StrataPress SX, Andritz’in özel “QS” Hızlı Satürasyon teknolojisi ile de sunuluyor. Baz kumaş yapısına gömülü hidrofilik bileşenler, gelişmiş başlatma davranışı, geliştirilmiş profiller ve tüm hizmet ömrü boyunca daha iyi NIP kurutma sağlamak için optimize edilmiş su yönetimi sağlıyor.

Yeni StrataPress SX teknolojisi ile Andritz, yenilikçi kumaşların, baskı keçelerinin ve rulo teknolojisi çözümlerinin tedarikinde küresel pazar liderlerinden biri olarak konumunu bir kez daha kanıtlamış oldu.